Categories
Your Shopping Cart

About Us

Biz Kimiz
2021 yılında yurtiçi ve yurt dışı üretim ve satış için kurulduk. Türkiye’de bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık.  Müşterilerimize kadın, erkek, ayakkabı-çanta, çocuk  kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.
 
Ödeme ve sipariş

Dilerseniz havale-eft ile, dilerseniz iyzico sanal pos üzerinden kredi kartı yada banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Zamanında teslim
Ürünlerinizi İstanbul içinde 24 saatte, İstanbul dışında 48 saatte yerine ulaştırıyoruz. Söz verdiğimiz tarihte ulaştıramadığımız ürünlerin kargo ücretlerini biz karşılıyoruz.
 
Tek sepet, tek kargo ücreti
İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz.
İade kolaylığı
Üyelerimize 15 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Üstelik kargo ücretini de biz ödüyoruz.*
 
* İade etmek istediğiniz ürünün kozmetik ürünlerde jelatini ya da ambalajı açılmamış, diğer ürünlerimizde ise kullanılmamış olması gerekmektedir.
 
 

 

KURUMSAL BİLGİLER;

DEEP BLUE DERİ

Adres:  Langahisarı cad. Güneş Apt. No:57/1 Kumkapı Fatih/İstanbul

Telefon: 0850 346 82 37

WhatsApp: 0850 346 82 37

E-Posta:   info@deepbluederi.com